Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Обзор
69 000 €
134 952.27 лв.

(920 €, 1 799.36 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 11:12 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 251 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
3-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2024 г.

Описание на имота:

BULGARIA REAL ESTATE Ви предлага

Продава се просторен двустаен апартамент с морска гледка в гр. Обзор!

ID 5189

Основни характеристики на имота:
- Тип имот: 2-стаен апартамент
- Година на построяване: 2024 г.
- Локация: гр. Обзор, област Бургас, в престижен и предпочитан комплекс
- Общa площ: 75 кв.м
- Разпределение: входно антре, спалня с гардеробна, всекидневна с кухненски бокс, баня с тоалетна, тераса с морска панорама
- Брой стаи: 2 (1 спалня)
- Брой бани с тоалетни: 1
- Тераса с красива гледка към морето и града

Удобства в комплекса:
- Контролиран достъп за максимална сигурност
- Два басейна (вкл. детски басейн)
- Просторен паркинг
- Детска площадка
- Сезонен ресторант
- Целогодишен хранителен магазин

Годишна такса поддръжка: 600 евро
Цена: 69 000

Локацията е отлична апартаментът се намира само на 10 минути пеша от централния площад на гр. Обзор, което го прави идеален както за почивка, така и за целогодишно живеене. Районът се отличава със спокойствие, чист въздух и красива природа, като същевременно предлага бърз достъп до морето, заведения, магазини и развлечения за цялото семейство.

Имота е подходящ както за лично ползване, така и като инвестиция за отдаване под наем през целия сезон или целогодишно.

BULGARIA REAL ESTATE ще ви предложим професионално и напълно безплатно съдействие за ипотечен кредит. Наш колега ще бъде до вас от първото обаждане до финализиране на сделката.