Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Център
143 000 €
279 683.69 лв.

(2 424 €, 4 740.93 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 17:13 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 305 пъти.
Площ:
59 m2
Етаж:
11-ти от 17
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

BULGARIA REAL ESTATE Ви предлага

Предлагам за продажба просторен двустаен апартамент в престижния комплекс Capitol Residence, разположен в самия сърцe на София Център

ID 5282

- Тип имот: 2-стаен апартамент
- Обща площ: 59 кв.м
- Стаи: 2 (1 спалня)
- Баня с тоалетна: 1
- Балкон: 1
- Година на строителство: 2025
- Издаден Акт 16
- Етаж 11
- Локация: бул. История славянобългарска, до Централна гара
- Състояние: На шпакловка и замазка за довършване по ваш проект и вкус
- Цена: 143 000

Удобства на комплекса:
- Контролиран достъп, видеонаблюдение и охрана
- Озеленен двор с детски площадки и зони за отдих
- Метростанция и спирки на градски транспорт пред комплекса
- Възможност за закупуване на подземно паркомясто
- Модерна архитектура и висок клас строителство

Апартаментът е изключително подходящ както за лично ползване, така и като инвестиция с цел отдаване под наем.

Описание на квартала:
София Център предлага отлична инфраструктура, магазини, ресторанти и културни забележителности на пешеходно разстояние. Районът съчетава удобството на градския живот с тиха и приятна жилищна среда.

BULGARIA REAL ESTATE ще ви предложим професионално и напълно безплатно съдействие за ипотечен кредит. Наш колега ще бъде до вас от първото обаждане до финализиране на сделката.

Свържете се с нас днес и нека заедно намерим правилния имот за вас!
тел: +359 893547139

Вашият дом, вашата сигурност ние работим за вас!